• SPORT 2019/2020

• Gminne Mistrzostwa w tenisa stołowego

25 listopada w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Gminy Drużbice w tenisa stołowego.

Oto wyniki:

Klasa VI i młodsi

Wśród chłopców

I miejsce Mikołaj Zajda z kl. II

II miejsce Kacper Papuga - kl. VI

Klasa VII - VIII

Wśród dziewcząt Angelika Dobroszek z kl. VIII zajęła III miejsce

Wśród chłopców I miejsce zajął Szymon Zajda - uczeń kl. VII.

Gminne zawody w piłkę nożną

30 września z okazji Dnia Chłopaka na hali sportowej w Drużbicach odbył się gminny turniej w piłkę nożną.

W zawodach uczestniczyło sześć drużyn. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach: IV - VI i VII - VIII. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Cały turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze zgodnie z duchem zasad "Fair Play" i obfitował w wiele pięknych akcji i bramek.

Nasi młodzi zawodnicy z klas IV - VI zdobyli II miejsce

a starsi III miejsce.

Zawody lakkoatletyczne

Dnia 25 września 2019 roku ośmioro uczniów naszej szkoły z klas VI, VII, i VIII brało udział w wojewódzkich zawodach LZS w lekkiej atletyce. Rywalizacja drużyn  odbyła się w Powiatowym Centrum Sportu w Bełchatowie. Nasi reprezentanci, w składzie: Bartosz Karczewski, Kacper Chojwa, Mikołaj Krzysztofik, Adrian Sakierski, Szymon Zajda, Julita Piekarska, Kacper Papuga, dzielnie walczyli w biegach, rzutach i skokach, ocierając się o miejsca medalowe.

Bieg Inauguracyjny...

Dnia 6 września 2019r. w naszej szkole odbył się bieg inaugurujący rozpoczęcie nowego roku sportowego.

W biegu wzięli udział uczniowie z klas I - VIII.

W kategorii klas I - III wśród dziewcząt I miejsce zajęła uczennica klasy III - Alicja Sadurska, II miejsce - Alicja Olejnik z klasy II, natomiast miejsce III - Milena Chojwa również z klasy III. Wśród chłopców I i II miejsce zajęli uczniowie klasy III - Jan Stawicki i Sergio Marczak, natomiast III miejsce należało do Tymona Olejnika z klasy II.

W kategorii klas IV - VI

I miejsce wśród dziewcząt zajęła Julita Piekarska - kl. VI

II miejsce - Julita Legędź - kl. VI

III miejsce - Alicja Rajska z kl. V

Wśród chłopców:

I miejsce - Kacper Papuga kl. VI

II miejsce - Marcin Ostrowski kl. V

III miejsce - Krzysztof Stawicki kl.VI

Ostatnia kategoria to klasy VII - VIII

I tutaj wśród dziewcząt I miejsce zajęła Angelika Dobroszek z kl. VIII

II miejsce - Wiktoria Markowiak - kl. VIII

III miejsce - Klaudia Lis również uczennica klasy VIII.

Natomiast wśród chłopców pierwsze trzy miejsca należały do uczniów klasy VIII:  Bartosza Karczewskiego, Kacpra Chojwy i Mikołaja Krzysztofika