• Sport 2022/2023

• Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 26 kwietnia 2023 r. na Hali Sportowej w Drużbicach odbył się Gminny Turniej w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Filip Dobrodziej, Fabian Zawiasa i Janek Stawicki.

Plebiscyt Sportowy

Dnia 11 stycznia 2023 r. na Hali Sportowej w Drużbicach odbył się Plebiscyt Sportowy Gminy Drużbice.

Z naszej szkoły wyróżnieni następujący uczniowie: zostali

Alicja Sadurska - złoty medal w rzucie piłeczką palantową w Bełchatowie, złoty medal w skoku w dal w Spale, złoty medal w sztafecie w Bełchatowie.

Janek Stawicki - złoty medal w biegu na 200 m w Bełchatowie, srebrny medal w biegu na 200 m w Spale.

Alicja Olejnik, Milena Chojwa, Weronika Kudaj - złoty medal w sztafecie w Bełchatowie.

Plebiscyt Sportowy - Obrazek 1

Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 21 grudnia 2022 r. na hali sportowej w Drużbicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem imprezy był GLKS Drużbice. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Drużbic i z Ras. Uczniowie rywalizowali w następujących kategoriach wiekowych:​​​

dziewczynki kl. IV - VI i VII - VIII

chłopcy kl. IV - VI i VII - VIII.

Laureatką w kategorii IV - VI z naszej szkoły, została Alicja Sadurska, która zdobyła III miejsce.

Gratulujemy!!!​​​​

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Obrazek 1Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Obrazek 2Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Obrazek 3

Pozostali uczniowie biorący udział w turnieju to: Filip Dobrodziej, Fabian Zawiasa i Jan Stawicki.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Obrazek 4 Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Obrazek 5

Rewelacja Sportowa Roku

15 grudnia 2022 r. w Zelowie odbył się Plebiscyt na Najlepszego Sportowca LZS Powiatu Bełchatowskiego. Z naszej szkoły Alicja Sadurska została wyróżniona jako Rewelacja Sportowa Roku!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Rewelacja Sportowa Roku - Obrazek 1

Sportowe zmagania

W czwartek 1 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły wraz z p. Renatą Kalwinek pojechali na Mikołajkowy Turniej Lekkoatletyczny do Spały. Rywalizacja była ogromna, udział wzięli zawodnicy z całego województwa łódzkiego. Zawodnicy naszej szkoły zmierzyli się z różnymi dyscyplinami i z niektórych przywieźli medale:

Alicja Sadurska I miejsce w skoku w dal, Janek Stawicki II miejsce w biegu na 200 m.

Sportowe zmagania - Obrazek 4Sportowe zmagania - Obrazek 5Sportowe zmagania - Obrazek 2Sportowe zmagania - Obrazek 3Sportowe zmagania - Obrazek 1

Pozostali zawodnicy to: Alicja Olejnik, Zosia Rajska, Milena Chojwa, Weronika Kudaj, Filip Dobrodziej, Tymon Olejnik, Fabian Zawiasa i Mikołaj Walczyk.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!!!

Sukces gonił... sukces

W dniu 23.09.2022 roku w Bełchatowie odbyły się eliminacje Ligii Lekkoatletycznej Szkół Podstawowych. W tych wojewódzkich zawodach naszą szkołę reprezentowali:

Filip Dobrodziej kl. V, Alicja Olejnik  kl. V, Tymon Olejnik kl. V, Fabian Zawiasa kl. V, Milena Chojwa kl. VI, Weronika Kudaj kl. VI, Alicja Sadurska kl. VI, Jan Stawicki kl. VI, Marcin Ostrowski kl. VIII, Angelika Sobaniec kl. VIII

Sukces gonił... sukces - Obrazek 1

W wyniku ostrej rywalizacji udało się zdobyć kilka medali:

- złoty medal - Alicja Sadurska w rzucie piłeczką palantową,

- złoty medal – Jan Stawicki w biegu na 200 metrów,

- złoty medal  w sztafecie szwedzkiej dziewcząt: Weronika Kudaj,  Milena Chojwa,

Alicja Sadurska, Alicja Olejnik.

- brązowy medal  w sztafecie szwedzkiej chłopców: Tymon Olejnik, Jan Stawicki,

Dobrodziej Filip, Zawiasa Fabian.

Sukces gonił... sukces - Obrazek 2 Sukces gonił... sukces - Obrazek 3

Sukces gonił... sukces - Obrazek 4 Sukces gonił... sukces - Obrazek 5

Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki w swoich konkurencjach i za to należą się im słowa uznania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!